Osobní profil Hanzlík, Karel

Osobní profil

Post:Brankář. Přezdívka:Karlos Znamení:Ryby Národnost:Česká Místo narození:Brno Velikost kopaček:4,5 Rituál před zápasem:Mít kvalitně nachytané věci na zápas,nahecovat tým,jako první si nasazuji můj nejoblíbenější rolák a taky prvně nasazuji pravou kopačku. Vzor:Julio Cesar,Petr Čech,Guillermo Ochoa. Nejoblíbenější tým:FC Inter Milán,FC Chelsea. Nejlepší fotbalový zážitek:Finálové utkání o titul mistra republiky se Spartou Praha a vítězství na halovém mistrovství české republiky. Nejhorší fotbalový zážitek:Asi konec působení v FC Zbrojovka Brno. Oblíbené jídlo:Kuřecí prsíčka s hranolkami. Oblíbené pití:Lipton-zelený čaj. Oblíbená hudba,zpěvák,zpěvačka:Pop,hip hop,moderní hudba,Rytmus,Lady Gaga. Oblíbený film,herec,herečka:Rocky 4,Euro trip,herce a herečky nemám zvlášť oblíbené,mám rád všechny. Oblíbená barva:Žlutá,oranžová,červená. Oblíbená značka auta:BMW Sportovní cíl:Momentálně uhrát co nejlepší umístění v MSŽL a dostat se co nejdál to půjde. Životní cíl:Pracovat na sobě a něco v životě dokázat. Předchozí působiště:FK SK Bosonohy,FC Zbrojovka Brno,FC Sparta Brno.

« 05 / 2024 »
202122 23242526

LÍBIL SE VÁM ROZHOVOR , ČETLI BY JSTE DALŠÍ ?

ANO , ČETLI .
1 (100,0%)